Nasze usługi

Wspieramy Twoją firmę przez wytwarzane oprogramowanie. Dlatego wraz z projektowaniem systemów oferujemy komplementarny konsulting biznesowy i marketingowy.

hero-image

Stanowimy Twoje wsparcie w innowacjach.
Zarówno na rynkach komercyjnych, jak
i wewnątrz organizacji. Zapewniamy
komplementarne usługi, aby Twój biznes
odczuł największe korzyści.

content-image
Dedykowane rozwiązania IT

Oprogramowanie,
którego potrzebujesz

Piszemy oprogramowanie dedykowane dla biznesu na rynki komercyjne i do użytku wewnętrznego. Integrujemy się z istniejącycmi systemami i tworzymy nowe. Pracujemy z organizacjami każdego rozmiaru.

Tworzymy:

aplikacje desktop i mobile,

portale,

platformy e-learningowe,

integratory danych,

systemy e-commerce,

programy lojalnościowe.

Intuicyjne i użyteczne aplikacje

Twoi pracownicy z łatwością wdrażają się w nasz software. Korzystamy z technologii i metodyk, które pozwalają w ułatwiony sposób wdrożyć je w organizacji.

Rozwojowe systemy

Zapewniamy Ci opiekę powdrożeniową. Wspólnie rozwijamy produkt i skalujemy aplikację. Otrzymujesz pełne wsparcie techniczne i merytoryczne po wdrożeniu projektu. Oferujemy również indywidualny okres gwarancyjny oraz SLA.

Zaufany kontrahent

Jesteś naszym kluczowym partnerem. Projektowy charakter naszej działalności sprawia, że niezależnie od stopnia złożoności i skali projektu, zawsze dostarczamy rozwiązania wysokiej jakości.

Bezpieczne rozwiązania

Możesz być spokojny o swoją firmę. Zaprojektowane przez nas systemy uwzględniają biznesowe wymagania zabezpieczeń i dostępności. Dostarczamy stabilne rozwiązania, które stanowią skuteczne narzędzia.

ProSoftware

Wyłącznie o wartości.

 xx
 
Konsulting biznesowy

Doradztwo
uwieńczone sukcesem

Oprogramowanie biznesowe ściśle wiąże się z innymi obszarami organizacji. Dlatego w ramach naszych projektów oferujemy pełne wsparcie w formie konsultingu. Pracujemy ze sprawdzonymi przez nas partnerami z obszaru zarządzania biznesem oraz marketingu.

Zapewniamy:

audyt procesu,

czynności doradze,

konsulting IT,

konsulting marki,

konsulting marketingowy.

content-image
Atrakcyjność w oczach inwestora

Konsulting IT jest początkiem naszej współpracy lub niezależną usługą. W formie warsztatów całego zespołu rzetelnie uzgadniamy z Tobą specyfikację projektu. Następnie wdrażamy się w rynek: wykonujemy analizę wykonalności, istniejących rozwiązań i zagrożeń. Syntezujemy zebrane informacje w plan projektu. Precyzyjnie opisujemy jego przedmiot, czas i budżet. Sukces w dużej mierze leży u podstaw projektu.

Brak ograniczeń branżowych

Operujesz na rynkach wymagających spełnienia szczególnych standardów? Możesz liczyć na nasze wsparcie. Współpracujemy partnersko ze specjalistami bezpieczeństwa operacyjnego, ciaglości działania, infrastruktury krytycznej, czy certyfikowanymi audytorami CISA. Szeroki zakres kompetencji pozwala nam usprawniać działania w niemal każdej branży.

Wielopoziomowe wdrożenie w organizacji

Nasz audytor doradza w Twoim biznesie w kontekście funkcjonujących elementów zarządzania procesem. Usprawnia Twoje codzienne działania biznesowe, które finalnie wspierają nasze aplikacje. Określamy potrzeby wprowadzenia nowych lub modyfikacji istniejących regulacji wewnętrznych. Usprawniamy mechanizmy kontrolne z zachowaniem ich adekwatności, skuteczności i efektywności.

Gotowość do wejścia na rynek

Na konkurencyjnym rynku usługę B2C wyróznia marka. Stworzymy ją. Na bazie analiz i pracy kreatywnej budujemy wyobrażenie na temat produktu w oczach końcowego odbiorcy. Na jakim rynku ma istnieć Twój produkt? Do kogo jest kierowany? Co go wyróżnia? Jak powinien się komunikować? Jakie korzyści dostarcza? Jaki problem rozwiązuje? Co dalej?

Skontaktuj się z nami!