Jak pracujemy?

Przynoszenie realnej wartości dla Twojego przedsiębiorstwa – to cel nadrzędny naszych działań. Według tego głównego kryterium optymalizujemy nasze projekty.

hero-image

Naszą organizację i pracę opieramy na koncepcji
LEAN – wyszczuplonym podejściu do
zarządzania. Wierzymy, że w biznesie paliwem
rozwoju jest optymalizacja działań według
jakości, czasu i zakresu. Doświadczenie na rynku
uczyniło nas pasjonatami tego podejścia.

Etapy współpracy z PROSOFTWARE

Analiza i planowanie z klientem
Analiza i planowanie z klientem

Etap briefingów, warsztatów, dokumentacji i planowania. Ty wychodzisz z inicjalnym konceptem. My wspieramy Cię w przygotowaniu biznesu do wdrożenia rozwiązań informatycznych (Doradztwo w zakresie zarządzania). Przygotowujemy szczegółową dokumentację (Analiza przedwdrożeniowa, warszaty z zespołem, BPM). Na każdym etapie działań kierujemy się jakością (Build Quality In). Każdy element projektu ma podnosić wartość produktu końcowego (Lean).

Wytwarzanie i testowanie

Moment na realizację oczekiwanego produktu. Tworzymy w metodykach zwinnych i klasycznych – dobranych wedle potrzeb przedmiotu projektu i Twoich oczekiwań. Nasza etyka pracy jest transparentna, prosta i dobrze zdefiniowana, aby skupić się na tworzeniu najwyższej jakości kodu (Optimize the Whole). Po wytworzeniu produktu zostaje on przetestowany na poziomie technologicznym (Testy jednostkowe, integracyjne, Code review) i funkcjonalnym (Quality Assurance).

Analiza i planowanie z klientem
Analiza i planowanie z klientem
Wdrożenie, utrzymanie i rozwój

Wiemy, co robić dalej. Pracujemy jako jeden zespół, a każde wdrożenie jest dla nas autorskim tworem. Dlatego wspieramy Cię we wprowadzaniu oprogramowania na rynek (Brand strategy) lub do Twojej organizacji z zapewnieniem wysokiej dostępności (SLA). Uruchamiamy system w tym momencie, w którym jest to tylko możliwe (Continuous Delivery, Deliver Fast). I podobnie jak Ty – nie lubimy zmieniać partnerów. Dlatego utrzymujemy Twoje serwery i poszczególne aplikacje.

Korzyści z koncepcji LEAN

Optymalizacja_budzetu
Optymalizacja budżetu

Każda złotówka zainwestowana w produkt wykorzystana jest do podniesienia jego wartości końcowej. Budżet można wykorzystać skutecznie – po co go przepalać?

Elastycznosc_rozwiazan
Elastyczność rozwiązań

Otrzymujesz "elastyczne" oprogramowanie, gotowe na skalowanie lub zmianę ścieżki jego rozwoju. Uwzględniamy zmianę założeń biznesowych tak często, jak to możliwe.

Dostarczanie_wartosci
Dostarczanie wartości

Dostarczamy Ci wartość w takim rozumieniu, w jakim ją pojmujesz. Oprogramowanie tworzymy, aby realizować Twoje cele – nie tworzymy sztuki dla sztuki.

Optymalizacja_budzetu
Bliska współpraca

Masz realny wpływ na przebieg projektu, uczestnicząc w procesie wytwórczym. Są decyzje, które chcesz podejmować sam, a my chcemy dać Ci tę możliwość.

Elastycznosc_rozwiazan
Kontrola projektu

Utrzymujesz obrany kurs rozwoju projektu dzięki iteracjom w programowaniu. Do Ciebie należy "ostatnie" słowo i następne "ostatnie", i kolejne.

Dostarczanie_wartosci
Kompleksowe podejście

Produkt, który otrzymujesz jest kompleksowy. Specjaliści, którzy nad nim pracują, patrzą na produkt całościowo i interdyscyplinarnie. Każdy członek zespołu jest częścią większej całości.

Technologie

Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami w branży. W naszych projektach wykorzystujemy technologie adekwatne do wymagań projektu.

Skontaktuj się z nami!